Mostbet Бонуси

Бонуси від букмекера Мостбет для гравців

Перейти на сайт

Якщо ви любите парі і ставки на спорт, то вам сподобається бонус від букмекера Mostbet. При депозиті на суму понад 10 доларів або 500 рублів протягом тижня після реєстрації гравець отримує бонусне винагороду. Максимальний розмір заохочення становить 300 доларів або 15 тисяч рублів, на дзеркалах вимоги аналогічні.

Mostbet Бонуси

Бонуси БК Mostbet

На даний момент БК Mostbet не проводить ніяких акцій. Однак для тих, хто укладає парі в офшорній зоні, букмекер підготував кілька сюрпризів, наприклад, в перший тиждень після реєстрації при поповненні рахунку в перший раз на суму не менше 10 доларів Беттер отримує подарунок розміром до 300 $. Такий бонус допоможе отримати перший виграш. На ставки ці кошти гравець може витратити протягом трьох тижнів після нарахування.

Бонуси Мостбет

Поки бонусна програма знаходиться в стадії розробки, але це не заважає адміністраторам радувати гравців. БК Mostbet пропонує бонус за реєстрацію і за перший депозит. Розмір бонусу безпосередньо залежить від суми поповнення рахунку, для отримання винагороди валюта може бути рублі або долари. Термін використання & ndash; 21 день. & Nbsp; Максимальна сума бонусу & ndash; 15 000 рублів. Для докладної інформації потрібно зайти на офіційний сайт і прочитати умови.

Бонуси оператора

Варто відзначити, що до бонусної програми букмекера Мостбет є ряд питань, оскільки, як заявляється в адміністрації оператора, заохочення тільки на стадії розробки. Не потрібно плутати офіційний і офшорний сайт, на якому користувачі зможуть подвоювати перший депозит і брати участь в різних акціях. У підсумку, клієнтам офіційного порталу залишається тільки чекати появи бонусної програми, яка буде допомагати накопичувати кошти на рахунку.

Бонуси Mostbet

Ситуація з російським сайтом букмекерської контори така, що на даний момент його клієнтам не представлена ​​бонусна програма. Як повідомляється в адміністрації оператора, дане питання зараз в щільній розробці. У самий найближчий час клієнти контори зможуть отримувати вигідні заохочення, що значно полегшить процес наповнення рахунку грошовими коштами.

Клієнти іноземного порталу Most Bet зможуть отримувати вітальний бонус, розмір якого може досягати 15 000 рублів РФ. Також на порталі є чимало акцій, подарунки в день народження, страховка експресів. Завдяки промо-заходів, Беттер навіть може стати володарем люксового автомобіля або ж зірвати джекпот в кілька мільйонів Євро.