Варіанти Мостбет входу в особистий кабінет

Серед десятків великих операторів ставок на спортивні події гравцеві досить непросто виділити найякіснішого і чесного. Щоб заощадити час Беттери, варто звернути увагу на БК Мостбет, яка працює з 2009 року і має кристально чисту репутацію. Заклад пропонує своїм клієнтам потужну платформу, широку лінію для ставок, а також можливість робити прогнози на рідкісні види спорту. Оскільки букмекер має тільки онлайн ресурс, де можна зробити ставки, важливо знати всі його особливості.

Перейти на сайт

Вхід на сайт Мостбет БК

Для входу на сайт букмекерської контори необхідно вбити в рядку браузера його офіційна адреса, який має доменне ім'я & laquo; ru & raquo;. Сервіс є повністю легальним і гарантує гравцеві захист на рівні держави. Не варто плутати офіційний портал з офшорним і реєструватися тільки на сайті з доменним ім'ям ru. Оператор Мостбет має ліцензію та реєстрацію в першому ЦУПІС, тому для входу на портал не буде потрібно абсолютно ніяких дзеркал, VPN та інших методів обходу блокування сайту.

По завершенню процедури реєстрації в букмекерській конторі Mostbet, користувачеві відкриваються всі можливості персонального кабінету, де міститься персональна інформація, дані про поточний та попередні укладених парі, фінансові транзакції. Букмекер передбачив кілька варіантів авторизації для своїх клієнтів. Їх кількість може відрізнятися, в залежності від того, яка версія сайту використовується - російська або міжнародна. Важливо зауважити, що в Мостбет вхід через повнорозмірний сайт, мобільну версію або додаток є ідентичним.

Як увійти на сайт Мостбет?

На офіційний сайт Мостбет вхід здійснюється тільки через домен RU. Для доступу до особистого облікового запису, необхідно натиснути на кнопку Вхід і вказати телефонний номер і пароль. При натисканні кнопки Запам'ятати є можливість входу в 1 клік. У разі виникнення проблем з авторизацією, рекомендується відновити пароль через спеціальну кнопку або звернутися в службу техпідтримки.

Мостбет: увійти і зареєструватися в бк

Перш, ніж почати процедуру реєстрації, рекомендується докладно вивчити правила букмекерської контори. Якщо користувач згоден з ними, то необхідно натиснути на кнопку Реєстрації і слідувати подальшим інструкціям:

  1. На першій сторінці реєстрації на сайті БК потрібно вказати свою ПІБ, адреса електронної пошти, дату народження, пароль (щоб захистити свій аккаунт від входу в особистий кабінет сторонніх осіб, рекомендується придумати максимально складну кодову комбінацію) і номер телефону. У разі наявності аккаунта на сайті ЦУПІС, телефонні номери повинні відповідати. Для підтвердження телефону, необхідно натиснути на кнопку Відправити СМС і вставити отриманий код в відповідну клітинку. Завершити перший етап реєстрації потрібно згодою з правилами БК і активацією кнопки Реєстрації.
  2. Наступним кроком є ​​проходження ідентифікації. На цій сторінці ресурсу, потрібно заповнити більш детальну форму, вказавши паспортні дані, ІПН або СНІЛС. Після чого потрібно пройти верифікацію у співробітника компанії. Якщо раніше зробити це можна було через Скайп або ВотсАпп, то зараз потрібно відкрити веб-чат на порталі, натиснути посилання Відділ ідентифікації. У чаті потрібно прикріпити фотографії розворотів паспорта. Процедура розгляду заявки може затягнутися на кілька годин. У разі схвалення на телефон надійде СМС. Тепер залишається лише поповнити акаунт і приступати до укладання парі.

Важливо зауважити, що ідентифікації в БК недостатньо для повноцінного використання її можливостей. Згідно з чинним законодавством, всім користувачам легальних букмекерських контор необхідно також ідентифікувати особистість через ЦУПІС. Для цього потрібно зареєструватися на веб-сайті цієї організації і звернутися в будь-який з салонів Евросеть або відділення Контакт. Дана послуга платна і коштує приблизно 100 рублів.

Основні функціональні можливості особистого кабінету в БК Mostbet

Функціонал особистого кабінету доступний тільки користувачам, які здійснили вхід в Мостбет одним з наявних способів. Аккаунт користувача представлений Профілем, де міститься персональна інформація, є можливість змінити адресу електронної пошти, пароль, номер телефону. Також гравцям доступні розділи для поповнення і зняття депозиту, історією вироблених транзакцій з можливістю швидкого пошуку даних за допомогою фільтрів.

Всі ув'язнені парі зібрані в окремому розділі, поділеному на 2 підрозділу - один присвячений поточними ставками, інший - вже розрахованим. Тут користувач може переглядати суми укладених парі, їх статус, сортувати ставки за датою, видів спорту і т.д.

Купон підтримує поодинокі ставки, експреси, а також системи. При додаванні в нього результату, автоматично відображається мінімальна і максимальна сума ставки, а також розмір виплат при укладенні парі на конкретну суму. Також в купоні можна налаштувати Швидку ставку, вказавши її розмір.

Через особистий кабінет будь-який користувач може залишити запит в службу підтримки, а також звернутися за допомогою до консультантів через веб-чат, який працює цілодобово.

Мостбет вхід: основні способи

Доступ в персональний кабінет на сайті російської версії букмекера можливий лише при проходженні верифікації в самій БК, а також ЦУПІС. Користувачі можуть увійти в Мостбет тільки за телефонним номером, вказаним при реєстрації, і паролю. Рекомендується встановлювати тільки складні паролі і не передавати їх стороннім особам.

На міжнародному веб-сайті способи входу в аккаунт більш різноманітні:

  1. За телефонним номером і паролем.
  2. По електронній пошті і паролю.
  3. Через соціальні мережі. Сайт оператора ставок на спорт підтримує такі соціальні мережі, як Вконтакте, Фейсбук, Однокласники, Твіттер, а також сервіси Гугл і Стим.

Для зареєстрованих користувачів на сайті є можливість авторизації буквально в 1 клік. Скористатися нею можна, якщо зберегти дані про вхід на мобільному пристрої або комп'ютері.

Основні можливості меню персонального аккаунта в Mostbet

Всі функції меню доступні користувачам, які пройшли реєстрацію і яким підтвердили свою особистість. У букмекера немає можливості створити гостьовий аккаунт. Особистий кабінет користувача представлений певними настройками, ігровими опціями і фільтрами, чого цілком достатньо для повноцінного і комфортного використання можливостей БК.

Меню представлено наступними вкладками - це Профіль, Історія укладених парі, Виведення коштів, Внесення депозиту, Вихід. Також в кожному акаунті є 2 лінії спортивних подій: Лайв і Прематч. Особистий кабінет дає користувачам битися об заклад різного типу (ординар, експрес), оформляти запити в службу підтримки, міняти пароль, логін і інші дані.

Мостбет увійти: проблеми з доступом в особистий аккаунт

Більшість проблем, з-за яких користувач не може увійти до свого кабінету в Mostbet, пов'язані з втратою пароля, блокуванням аккаунта або сайту. В останньому випадку мова йде про міжнародний сайті букмекерської контори, який може блокуватися провайдерами.

Процедура відновлення доступу до особистого кабінету

Якщо користувач забув пароль від свого рахунку, в першу чергу, потрібно натиснути на спецссилку, яка знаходиться в формі авторизації. Система пропонує на вибір 2 способи скидання пароля - на електронну пошту або телефон. При неможливості вирішити проблему самостійно, слід звернутися в техпідтримку.

Причини блокування особистого облікового запису

Адміністрація букмекерської контори залишає за собою право заблокувати рахунок користувача, якщо їм було порушено хоча б одне правило, вказане в призначеному для користувача угоді. У більшості випадків блокування підлягають мульти-акаунти, коли одним клієнтом створюються кілька рахунків з метою отримання більшої кількості бонусів.

Як увійти на міжнародну версію Мостбет сайту?

Міжнародний веб-сайт даного букмекера не володіє ліцензією в РФ, відповідно, він може блокуватися Роскомнадзором і, провайдерами, зокрема. Щоб мати стабільний в Мостбет вхід, існує кілька способів.

По-перше, це офіційний додаток БК на смартфон. Воно працює окремо від основного сайту, хоча і підключено до єдиної бази даних.

По-друге, це альтернативні домени або, як їх ще називають, дзеркала. Вони є повністю безпечними, але також нерідко блокуються. Бути в курсі актуальних дзеркал можна, якщо підписатися на рекламно-розсилку новин букмекерської контори, офіційний канал в месенджері телеграм, або додавши ятати Mostbet в свій браузер.

По-третє, це VPN-сервіси. Це спеціальні програми або плагіни, за допомогою яких можна отримувати доступ до будь-яких ресурсів, які заблоковані провайдерами конкретної країни. Найвідомішими з них є Hola, Nord VPN і Zenmate.

Букмекер Mostbet може похвалитися безліччю способів для входу в особистий аккаунт і обходу блокувань, завдяки чому користувачі отримують можливість битися об заклад з комфортом. При цьому важливо не порушувати правила компанії, щоб не отримати бан.